Gimnazjum nr 2 w Ełku
Przedsiębiorstwo Turystyczne Mazur Tourist Sp. z o.o.
Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy KLIMAT-EL
Elbląskie Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych Sp. z o.o.
II Liceum Ogólnokształcące im. Gustawa Gizewiusza w Giżycku
Dyna Plast Polska Sp. z o.o.
Biuro Turystyki Duet S.C.
Dt Car Systems
Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej
Lasy Państwowe Nadleśnictwo Drygały
Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa Drwęca
Drukarnia Oficyna Poligraficzna
Dromos Sp. z o.o. Pracownia Projektowo-Konsultingowa
Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów DROMO Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Budowlane DROMA Sp. z o.o. - Biuro Zarządu, Baza Sprzętu, Centrum Budowlane
Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Drexport S.J.
Przedsiębiorstwo Branży Drzewnej Drew-Tom
Zakład Przemysłu Drzewnego Drewan
DRE Sp. z o.o.
Firma Dramiński
Dom Pomocy Społecznej w Tolkmicku
Dom Pomocy Społecznej
Dom Pomocy Społecznej Zacisze
Dom Pomocy Społecznej ZACISZE
Dom Pomocy Społecznej
Kominki DOVRE S.J. Kochmański
DORBUD S.J.
Spółdzielczy Dom Kultury Zakrzewo
Zakład Usług Projektowych i Inwestycyjnych Dombud
Domgaz S.C.
Dom Dziecka im. Janusza Korczaka
DOLUX S.J. LUBIEJEWSCY
Przedsiębiorstwo Rolne DOBROL Sp. z o.o.
Dom Kultury
Dom Kultury w Gołdapi
Metalzbyt Sp. z o.o.
Towarzystwo Ubezpieczeniowe Aspecta Życie S.A. - Przedstawicielstwo Ubezpieczeń Grupowych
Hurtownia Delta Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe DELTA
DELIKATES S.J.
Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Olsztynie - Delegatura Elbląg
DEGAST Sp. z o.o.
Ośrodek Pomocy Dziecku i Rodzinie
Dom Dziecka
Dom Dla Dzieci KEJA w Biskupcu
Działdowska Agencja Rozwoju S.A.
IFF Polska Sp. z o.o.
DANY - Siedziba Firmy
Przedsiębiorstwo Budowlane DANPOL S.J.
SALTREP Sawilski A. Siedziba
Elbląska Spółdzielnia Mieszkaniowa SIELANKA
Lasy Państwowe Nadleśnictwo Czerwony Dwór
Mamry Yacht Czarter
Fabryka Mebli, Producent Drzwi i Okien CZAJKA - Filia
Stowarzyszenie Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka CREP
Wodociągowo-Ciepłownicza Sp. z o.o. COWIK
CORAB Sp. z o.o.
Agencja Reklamowa CONTACT
CMB Biskupiec
CLINEX S.C.
CLEANER S.J. Zakład Sprzątania Zakład Pracy Chronionej
Firma Clarity Profesjonalne Utrzymanie Czystości A. Rafałowski
Centrum Kształcenia Ustawicznego - CKU w Elblągu
Citroen Trans-Auto Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe AUTO-POSTEK - Salon Elbląg
Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie - Centrum Informacji Technicznej i Biznesowej
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe CHEMIROL Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Chemix Arkadiusz Nowikowski
Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Rolnictwa CHEMI-PLON Sp. z o.o.
CENTRUM PKS Sp. z o.o.
Market Centrum Sp. z o.o. Prokocka i Wspólnicy
Market Centrum Sp. z o.o. Prokocka i Wspólnicy
Market Centrum Sp. z o.o. Prokocka i Wspólnicy
Bank Spółdzielczy w Szczytnie
Bank Spółdzielczy Ruciane Nida - Centrala, Oddział w Piszu
Olsztyńska Hodowla Ziemniaka i Nasiennictwo OLZNAS-CN Sp. z o.o.
Koncern Energetyczny Energa S.A. - Oddział w Elblągu - Siedziba
AEROFIT Centrum Edukacji Fitness
INDYKPOL S.A. - Regionalne Centrum Dystrybucyjne Olsztyn
INDYKPOL S.A. - Regionalne Centrum Dystrybucyjne Elbląg
Centrum Budowlane Mrągowo Sp. z o.o.
Zakład Usługowo-Handlowy Cargaz
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie - Wydział Bioinżynierii Zwierząt
BUS-KOM PKS Sp. z o.o. w Szczytnie
Bursa Szkolna w Ostródzie
Bursa Szkolna nr 4
Bursa Szkolna nr 2
Urząd Gminy w Reszlu
Firma Motoryzacyjna BUNDA S.J.
Hurtownia Bulinek
Przedsiębiorstwo Budowy Dróg, Mostów i Robót Inżynieryjnych Budromost Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Budowlane Paprocki-Węgrowski S.C.
Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy BUDOMONTAŻ - Zdzisław Hasiak
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Budownictwa BUDOKAR
Bank Spółdzielczy w Węgorzewie
Spółdzielcza Grupa Bankowa - Bank Spółdzielczy Susz
Bank Spółdzielczy w Olecku
Bank Spółdzielczy w Mikołajkach
Warmiński Bank Spółdzielczy - Centrala
Bank Spółdzielczy w Szczytnie Oddział w Jedwabnie
Bank Spółdzielczy w Ełku
Bank Spółdzielczy w Reszlu
Britannica Szkoła Języka Angielskiego Mateusz J. Bogdanowicz
Bankowa Regionalna Izba Rozliczeniowa Olsztyn
Koncern Energetyczny ENERGA S.A. Oddział w Elblągu - Rejon Energetyczny Braniewo
Kościół Parafialny p.w. św. Krzyża
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Braniewie
Biblioteka Publiczna
Polcotex Sp. z o.o. - Pensjonat Boss
BORPOL-POLAND Sp. z o.o.
Lasy Państwowe Nadleśnictwo Borki
P.P.H.U. DOLUX-M
BOOMERANG TEAM Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe BOMA S.J. Małgorzata i Bolesław Pietruszewscy - Siedz
Sery ICC Pasłęk Sp. z o.o..
Metrotest Sp. z o.o.
BO&DO S.J.
Zakład Sprzątania i Estetyzacji BŁYSK
Biuro Rachunkowe Józefa Łobacz
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe LEH-BAM S.C.
Biuro Rachunkowe Rachmistrz
ABO Zaklad Produkcyjno-Handlowy
Biuro Rachunkowe U. Siemieniukowska
Zakłady Mięsne MAZURY Sp. z o.o. - Grupa Animex S.A.
Zakład Robót Instalacyjnych Wodnik S.J. Jerzy Marek & Marek Dudek & Mirosław Korbolewski
Zakład Handlowo-Usługowy Zygmunt Żarna
WÓZKI WIDŁOWE Edward Wasielewski, Lucyna Wasielewska S.J.
Warmińsko-Mazurska Spółdzielnia Inwalidów - Zakład Pracy Chronionej
Przedsiębiorstwo Produkcyjne Roland Wielecki
WESTO Zakład Produkcji Drzewnej
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Wakar Katarzyna Mikunda
Vel Venti S.C.
Spółdzielnia Mieszkaniowa Budownictwa Wielorodzinnego Usługa-Dom
UMI-DREX S.C. Drewniane Meble Ogrodowe
Cukiernia U ADAMA Adam Kajetanowicz
Total-Eko Organizacja Odzysku S.A. - Zakład Recyklingu Tworzyw
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe TERMOBUD Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Techtrans S.J. A. Szmit & I. Ziemiński
TECH-BET Sp. z o.o.
System Ochrony TARGET S.C.
Spółdzielnia Wielobranżowa NIEGOCIN
Biuro Usług Informatycznych SOFTEL S.C. Gęsicki i Spółka
Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa PRACA
Przedsiębiorstwo Usług Inżynieryjnych Siecioprojekt Sp. z o.o.
Zakłady Sieci Rybackich S.A.
SCHWARTE-MILFOR Sp. z o.o.
P.P. Sanit-Plast S.J. - Adam i Eulalia Filipczak
SALIX S.C.
Przedsiębiorstwo ROMANOWSKI
Reproskan Sp. z o.o. - Drukarnia Print Terminal
REM ELBLĽG Sp. z o.o. - Siedziba
Studio Reklamy
Regionalne Centrum Marketingu S.C. Krystyna i Bogdan Przybylscy
Powiatowy Urząd Pracy Olecko
PRIBO-EPB Spółka z o.o.
Przedsiębiorstwo Robót Drogowych OSTRÓDA Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Produkcujne USS
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Andrex
Spółdzielnia Inwalidów Postęp Zakład Pracy Chronionej
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe POL-WAG Małgorzata i Janusz Wieleba - Centrala
POLPLAST Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej
Polmlek Zakład Mleczarski Olsztyn Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Transportowo-Spedycyjne PKS Inter-Trans Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Iławie Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej
Piekarnia WARMIŃSKA S.C.
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe MARTEX
BKF PERFEKT S.C.
Ostródzkie Przedsiębiorstwo Budowlane
PIGO S.A. Zakład Pracy Chronionej Firmy NEONET
POSTĘP Warmińska Fabryka Okien
Olsztyńskie Centrum Szkoleń (OCS)
NOVUM - Dział Wyposażenia Placów Zabaw
Biuro Obrotu Nieruchomościami LOCAL
Stowarzyszenie Klub Na Fali - Oddział
M.P.T. Radio-Taxi S.C. - Siedziba Firmy
Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.
Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.
MŁYNOMAG S.J. P. i A. Rezanko, W. Stępień
Hurtownia Ogumienia i Akumulatorów S.J.
MIK-STOL Mirosław Pilarski
Mikrotronik inż. Piotr Czarnecki
MIKOZNAK Sp. z o.o.
Spółdzielnia Mieszkaniowa Metalowiec
Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy ORION Adam Licznerski Piotr Licznerski S.J.
STOLARSTWO Andrzej Brzezicki
Zakład Produkcyjny MAZUR KOLOR
Max S.J.
Matrex-Mierki S.J. Zakład Pracy Chronionej
Przedsiębiorstwo Budowlane MAS-BUD Marian Stawarczyk i Anna Stawarczyk S.J.
Markowicz Sp. z o.o.
Spółdzielnia Pracy Produkcyjno-Handlowa MAJONEZY
Majjwerr Catering
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe MACUR Siedziba
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe MACROSAT Krzysztof Kacprowicz
Firma Handlowo-Produkcyjno-Usługowa Machpol - Filia
Ośrodek Wypoczynkowy LEŚNA POLANA
Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy KOTSTAL
KONAL S.J. - G. Pieniążek, Z. Liżewski, K. Sójka - Zakład Produkcyjny
Kompania Mazurska Pasym Sp. z o.o.
KOK S.J.
Potocki Jan Rafex
Zakład Remontowo-Budowlany KIERKLO
KAMET Sp. z o.o.
Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Janfra
INTER-WIDEX Przedsiębiorstwo Produkcyjne
INTER-PARTS Import i Dystrybucja Części Samochodowych
F.P.H.U. INTERGLASS Krzysztof Lipiński
Inter-Chip S.C.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe HYDRAMET Sp. z o.o.
Hurtownia Fryzjerska Dominium
Hodowla Roślin W Szyldaku Sp. z o.o.
Heise & Gostkowski Sp. z o.o. - Siedziba Spółki, Hurtownia
Heinz Plastics Polska Sp. z o.o.
Grajan Tour Sp. z o.o.
Gatra Polska SPA
Fundacja Rozwoju Społecznego Nad Symsarną Warmińsko-Mazurski Fundusz Lokalny
Kancelaria Rachunkowości i Podatków EUROKONSULT Sp. z o.o.
Etna - PIEKARNIA
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe ESKO
Elbląskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych S.A.
Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe Elzambud Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo EL-WOD - Biuro i Wykonawstwo Inwestycji
ELSAN Sp. z o.o.
Elprim-Wika S.J. Zakład Produkcji Mebli - Siedziba Firmy
Elkam
ELEKTRYK Sp. z o.o. Karbowniczyn Z. i W.
Eko-Turystyka Sp. z o.o. - Ośrodek Wypoczynkowy-Camping
Eko-Trans Kazimierz Ejzemberg
Agencja Ochrony Efekt WAR-MA Sp. z o.o.
ECO CAR Sp. z o.o.
Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Drew-Holtz
Produkcyjny Zakład Stolarski DREW-GÓR Kazimierz Górski
Zakład Produkcyjny DOREX Sp. z o.o.
DOORMET Sp. z o.o.
Zakład Wielobranżowy Produkcyjno-Handlowo-Usługowy DAN-STAL Daniel Tomaszewski
DAN-STAL
DAM-ROB Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Elektroniczne Damir S.C.
DĽB-WEL S.J. - Zakład Produkcyjny
Centrum Szkoleniowe CONTACT, Szkoła Języków Obcych CONTACT
Agencja Ochrony COMANDOR Sp. z o.o.
AUTOKLIMATYZACJA Chłodnictwo i Klimatyzacja S.C. Zbigniew Hajnysz & Małgorzata Hajnysz
CETCO Poland Sp. z o.o.
Ceramika KOPLANY Sp. z o.o. - Zakład Rukławki
Biuro Rachunkowe Cembor Urszula Sławomir
Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego BUDOPRZEM Sp. z o.o.
BUDOMEX S.J. Będzińscy i Kamińscy
Browar Kormoran S.C.
BIG Autohandel Sp. z o.o. - Centrala
TVK Bart-Sat
Auto-Change
ATIS Sp. z o.o.
PTH Odzież Robocza i Artykuły BHP
Przedsiębiorstwo Budowlane ARBET Sp. z o.o.
AQUAT Kazimierz Bobowik
ALUMA-POLSKA Sp. z o.o.
Zakład Algraf S.C.
ALGAZ S.J. Sklep AGD
Porty Lotnicze Mazury-Szczytno Sp. z o.o. - Międzynarodowy Port Lotniczy Szczytno-Szymany
Agencja Fotograficzno-Wydawnicza Mazury Sp. z o.o.
Dom Kredytowy Notus Sp. z o.o. - Oddział Olsztyn
Warmińsko-Mazurska Filharmonia im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie
KENGRAF
Urząd Miasta
BiS KRAWIECTWO
BIOSTAL Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe BIOPOL S.J.
BIO-FARMA Sp. z o.o.
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe BIELGIŻ I. Bielak
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Mikołajkach
Regionalny Ośrodek Kultury w Olecku Mazury Garbate - Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna
Heinz Glas Działdowo Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BERYLUX S.J. L. Rynkowski, M. Rynkowska
Poradnia Protetyczno-Stomatologiczna BERA-med
GOREX Sp. z o.o.
Pracownia Krawiecka Beata i Tomek
Browar Braniewski Sp. z o.o.
Zespół Oświatowo-Sportowy BAZA Szkoła Podstawowa Nr 3 Mistrzostwa Sportowego
BATNA Sp. z o.o. - Siedziba
Bastek Coffee & Tea S.J.
Warmińsko-Mazurski Zakład Doskonalenia Zawodowego w Olsztynie - Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłyc
Nadleśnictwo Bartoszyce
Tygodnik Goniec Bartoszycki Edytor Sp. zo.o.
Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Bartoszycach
BART-EX Sp. z o.o.
Zakłady Wyrobów Skórzanych Bartex s.c.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Bard Sp. z o.o.
Urząd Gminy
BALUX Sp. z o.o.
Lab-Mlek Sp. z o.o. Laboratorium Analiz Mleka
Gazeta Olsztyńska Centralne Biuro Ogłoszeń Edytor Sp. z o.o.
Kwiaciarnia AZALIA Barbara Płyszewska
Hurtownia AWA
Ośrodek Szkolenia AUTO KURS
Zakład Blacharsko-Lakierniczy Autokolor S.C.
Auto Centrum Czesław Chylak
Agencja Ochrony Osób i Mienia Atut
Przedsiębiorstwo Handlu Hurtowego Atpol
Zautomatyzowany Zakład Produkcji Płytek Obwodów Drukowanych A.T.ELEKTRONIK
Przedsiębiorstwo Consultingowo-Handlowe AS
Asmet Warmia S.J. Firma Handlowo-Usługowa
ASENHAJMER Sp. z o.o. - Oddział Elbląg
Studio AS S.C.
ART-Bud Markiewicz S.J.
Artbud II Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ARTAN S.J.
Dom Handlowy Arpis Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ARPIS Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ARPEM Eugeniusz Faj
Zakład Produkcyjno-Handlowy AROMA - Wytwarzanie Wód Gazowanych
Arnold Przedsiębiorstwo Wielobranżowe
Armot S.J. - Oddział Giżycko
OMEGA Hurtownia Artykułów Tapicerskich
Restauracja Grill Bar ARDI Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Trojanowski Dariusz
Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne ARBUD Sp. z o.o.
Gimnazjum Publiczne nr 1
Antykor
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe AUTOWULKANIZACJA
ABB Sp. z o.o. - Oddział w Elblągu
ANITECH
Hotel ANDERS
ANDAN Sp. z o.o.
Domy z Bali PELC
Amitex S.C.
Firma Amis S.C. - Siedziba
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe AMIL inż. Mariusz Laskowski
AMCO Sp. z o.o.
Ełckie Stowarzyszenie Przyjaciół Amazonki
Alutech Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe ALSYBET Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ALPOL
Autobusowe Linie Prywatne ALP Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe ALLFAST Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne ALLES ALL Sp. z o.o.
ALKAZ S.C.
Spółdzielnia Handlowo-Usługowa ALFA
Zakład Pracy Chronionej ZPUH Alfa
Alex-HAS S.J. Andrzej Aleksiewicz, Henryk Aleksiewicz, Stanisław Krysiński
ALCAR Sp. z o.o. Autoryzowany Partner Renault
AKS Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe AJRAM
AJGA Stankiewicz S.J.
Agropartner Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Agroma Sp. z o.o.
AGRO-LEGA Sp. z o.o.
Spółdzielnia AGRO w Małdytach
Agencja SOLARIS
Agencja Handlowa Eksport-Import
Firma Handlowa Sukces Sp. z o.o.
Agencja Handlowo-Usługowa AGAT
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe AGASTYL S.J.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agaplast Sp. z o.o.
Kancelaria Radców Prawnych
GP Auto S.J.
KNEDLER J. Knedler Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Toyoty Filia
Usługi Archiwalne S.C.
Gabinet Stomatologiczny
Zakład Wylęgu Drobiu
Zespół Usług Projektowych
Zakład Usług Finansowych Krystyna Skrzypińska
Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy PROFIL
Bursa Szkolna nr 2
Zespół Placówek Oświatowych w Koniemłotach - Przedszkole Publiczne
Zakład Kamieniarski
Zakład Produkcji Drzewnej Drewmax
Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej - Oddział Intensywnej Terapii
Zakład Handlu i Usług SKROBISZ
Hurtownia CORA
Zakład Usługowo-Handlowy ALPIMOR Władysław Staszowski - Sklep Rybny
Zakład Elektroniki Profesjonalnej i Użytkowej ZEPIU
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ALTONA
Pośrednictwo Ubezpieczeniowe - Zenon Łodej
ZELIN Zakład Elektroniki i Informatyki
Sklep Motoryzacyjny MOTOZBYT
Prywatna Praktyka Stomatologiczna
Kwatery Prywatne
Kancelaria Notarialna
Odlewnia Żeliwa Rurarz
Skład Budowlany Zbierański
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
Dom Kultury ZAMECZEK - Ośrodek Kultury Ziemowit
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
Zakład Małej Poligrafii Xero
Oriflame Poland Sp. z o.o. - Biuro Regionalne
Zakład Wulkanizacyjny WULKAN-TOP
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. św. Józefa Robotnika
Gabinet Stomatologiczno-Protetyczny
Delfin
Firma Handlowo-Usługowa AUTOMIX Warsztat Blacharsko-Lakierniczy
Salon Sprzedaży Telekomunikacji Polskiej S.A.
Firma Handlowa Kaczmarczyk Sp. z o.o. - Hurtownia
WMK Sp. z o.o.
EKOL
Biuro Rachunkowe S.C.
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Kielcach - Filia we Włoszczowie
Blachprofil 2 S.J. I. Łach-Kudzia, M. Łach - Oddział Włoszczowa
Zakład Optyczny Włodzimierz Dębicki
KW - AGRA Kyzioł Witold
Ośrodek Szkolenia Kierowców WITWAL
Zakład Handlowo-Usługowy WITRON Okna & Drzwi
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe WITPOL
Firma Remontowo-Budowlana WIS-BUD
Drukarnia Wipol
MK BIS Biuro Rachunkowe W. Kasińska
Przedsiębiorstwo Usług Instalacyjno-Budowlanych WIMA
Stały Polubowny Sąd Konsumencki
Zakład Obróbki Kamienia Budowlanego Rogala - Filia
Sklep RTV-AGD
Videofilmowanie
2M M. Bartos & M. Kobryn
Wemes-Tour S.C.
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe WARICOP S.C.
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe WAMM
Firma Handlowa DX
Galeria-Antyki Lidia i Wojciech Majsak
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe VOLTEX Monika Sroka
Kancelaria Notarialna
Zakład Handlowo-Usługowy VIDEO-SERWIS
Video-Mag
Venart Gabinet Chirurgiczny
VECTOR Biuro Rachunkowe
Vademecum Biuro Konsultacyjno-Szkoleniowe
USZCZELKA
Urząd Stanu Cywilnego
Urszula Fa-Med Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - Kwiaciarnia Urszula
Usługi Geodezyjne Urszula Skowera
Zakład Usługowy RTV Uniserwis S.C.
Zakład Szklarski
Transport, Spedycja Międzynarodowa Andrzej Wasilewski
RS-Tronik
Centrum Zaopatrzenia Salonów Fryzjerskich TROMAX - Siedziba
Biuro Rachunkowe Trio S.C.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Transwer
Usługi Transportowo-Sprzętowe Tomasz Woś
Zakład Usługowo-Handlowy TRANS-HYDRO-DACH
Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa TRAMP
Firma Tramet S.C. Tadeusz Tracz i Spółka
Tradex Sp. z o.o.
ARKA Agencja Usług Opiekuńczo-Medycznych
Biuro Podróży TOUR-RETOUR S.C.
TOP COPY Dariusz Zięba
Wirex Bis
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe ALTOM
Polskie Radio Kielce S.A. - Studio GRAM
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe IMPOLEX S.J. - Magazyn, Biuro
Lecznica Weterynaryjna LANCET
MERASYSTEM
Gabinet Położniczo-Ginekologiczny
Tłumiki Auto Części JACH S.C.
TJM electronic
Radiołączność
T.H. Biuro Rachunkowe mgr M. Kalwat-Żukowska
Agencja Reklamy Test
Biuro Turystyki Krajowej i Zagranicznej Terra
Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowy TERMEX
Kancelaria Radcy Prawnego
Prywatny Gabinet Pediatryczny
Kancelaria Notarialna Notariusz Teresa Cieślikiewicz
Centrum Rehabilitacyjno-Medyczne TERAPEUTA
Zakład Usługowo-Handlowy TELSAT
TED ELEKTRONIK SERVIS
Cynkomet
Biuro Doradcy Podatkowego
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe TAMAX
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
Kancelaria Adwokacka
Samorządowy Zespół Obsługi Oświaty
Szkoła Jazdy VEGA
Nauka Jazdy
Polskie Towarzystwo Anestezjologii i Intensywnej Terapii - Oddział Świętokrzyski
Remmers Polska Sp. z o.o. - Przedstawicielstwo
Kwiaciarnia-Ogrodnictwo Książkiewicz-Szarotka Maria Leźnicka-Książkiewicz
Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Sylwek
Stowarzyszenie Współpracy Polska-Wschód - Oddział Wojewódzki
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Józefa
Polski Związek Działkowców - Okręgowy Zarząd w Kielcach
Świat Podróży - Oddział Itaka
Świętokrzyskie Centrum Ubezpieczeniowe Bernard Czerwiecki
Parafia Rzymsko-Katolicka p.w. Św. Barbary
Auto-Moto-Sikora
Foto Studio Wenus
Studio Kosmetyki Kompleksowej i Odnowy Biologicznej SEKRET
Studio Foto
Studio Kolporpress Sp. z o.o.
Biuro Senatorskie Alicja Stradomska
STOMM Architektura
Kielecka Centrala Materiałów Budowlanych STOLARKA Bogusław Kuśmierczyk
Zakład Usług Leśnych Globus
Firma Handlowo-Usługowa INTERPLEX
Zakład Poligraficzny STEF-GRAF
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Kielcach - Filia w Staszowie
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Staszowie
MARMED Sp. z o.o. - Salon Ortopedyczno-Medyczny
Powiatowy Rzecznik Konsumentów
Germanos Polska Sp. z o.o. - Punkt Sprzedaży
Komornik Sądowy Rewiru I przy Sądzie Rejonowym w Starachowicach
Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Kielcach - Filia w Starachowicach
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe MORAD Sp. z o.o. - Oddział