Faza Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Mirosława Kilon
Pro Deo et ARrte Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Edmund Ilnicki
Zdrowa Rodzina Zielarnia
El-Pol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Jerzy Eljasz
Kada Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Sklep
Star Sklep Motoryzacyjny Jan Leś
Prommel Produkcja Instalacji Elektrycznych
Denver PPHU
Genda Joanna Salon Fryzjerski
PKO BP S.A. Oddział 3
PKO BP S.A. Oddział 1
PKO BP S.A. Oddział 1
PKO BP S.A. Oddział Brzeziny Ekspozytura
PKO BP S.A. Oddział 8
PKO BP S.A. Oddział 9
PKO BP S.A. Oddział 11
PKO BP S.A. Oddział 10
PKO BP S.A. Oddział 22
PKO BP S.A. Oddział 4
PKO BP S.A. Oddział 29
PKO BP S.A. Oddział 27
PKO BP S.A. Oddział 30
PKO BP S.A. Oddział 16
PKO BP S.A. Oddział 19
Ruch S.A. Oddział Łódź
Ruch S.A. Oddział Łódź Zespół Sieradz
Ruch S.A. Oddział Łódź Zespół Piotrków Trybunalski
Ruch S.A. Oddział Łódź Ekspedycja Prasy
Ruch S.A. Oddział Łódź Zespół Sieradz Hurtownia
Motozbyt S.C. Sklep Motoryzacyjny Jerzy Bałt Andrzej Wysocki
Ika Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Kazimierz Wisiałkowski
Daniela Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Daniela Kucharska
Jol-Paw Sprzedaż Artykułów Drobiarsko-Spożywczych Hurt-Detal
Stokowska Ewa Kwiaciarnia
Mikołajczyk Celina i Kazimierz S.C. Usługi Kserograficzne
Tax S.C. Biuro Rachunkowo-Księgowe
Hofft i S-ka Piekarnia
Gaworski Jacek Sklep Malarsko-Chemiczny
Lidka Salon Fryzjerski Leokadia Szejka
Raj Klub Włodzimierz Jagiełło
Kępa Danuta i Jerzy Sklep Spożywczy
Pod Słonecznikiem Apteka Władysława Janczurowicz
Włodkowscy Paweł i Anna Gabinet Stomatologiczny
Kluz Rafał Gabinet Stomatologiczny
Ziuta Bar Bistro Zofia Pawlak
Rejonowa Biblioteka Publiczna nr 14
Widzewskie Domy Kultury
Widzewskie Domy Kultury Galeria Exlibrisu
Widzewskie Domy Kultury Studio Teatralne Słup
Widzewskie Domy Kultury Dom Kultury Ariadna
Widzewskie Domy Kultury Klub Tańca Tango
Mędrala Bożenna Sklep Garmażeryjno-Mięsny
Kowalewski Henryk Zakład Szewski
Irapol S.C.
Ochal Roman Usługi Geodezyjno-Kartograficzne
Galewski Bogdan Sklep Spożywczy
Serafińska-Pietrzak Beata Drogeria
Eskapol Firma Handlowa Sławomir Korczyński
Krzywańska Władysława Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Szewstwo
Ă?ąÄąË?ródełko Sklep Monopolowy Robert Augustowski
Inspekcja Weterynaryjna Wojewódzki Inspektorat Weterynarii
Inspekcja Weterynaryjna Zakład Higieny Weterynaryjnej
Rejonowa Biblioteka Publiczna nr 17
Paszkowski Michał Paśko Zdzisław Mechanika Samochodowa
Kajar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Sklep Przemysłowy
Worach Aleksandra Gabinet Stomatologiczny
Awicenna Sp.j. Apteka D. Zielińska-Ignaczak, Z. Ignaczak M. Glinkowska
Jutland S.C. Sklep Spożywczy Ryszard Łysiak Piotr Piotrowski
Orchidea Kwiaciarnia Mirosława Kowalczyk
Gadżet Przedsiębiorstwo Handlowe Sklep Motoryzacyjny
PAG Firma Handlowa
Jędraszczyk Elżbieta Sklep Spożywczy
Ku-Mi Firma Konfekcyjna Mirosława Koprowska-Kumosińska
Dąbrowska Elżbieta Sklep Spożywczo-Przemysłowy
Elgo P.H. Ryszard Ufnalski
Zawierka Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Ryszard Zawierka
Kluska Maria i Marek Sklep Spożywczy
Gałęcka Teresa Sklep Spożywczy
Kosińska Iwona Zakład Optyczny
Prażuch-Szanecka Aleksandra Sklep Wielobranżowy
Uliński Michał Pracownia Złotnicza
Karpiński Leszek Sklep Spożywczy
Cieślak Jadwiga Sklep Przemysłowy
Miksa Zbigniew Pracownia Futer
Uroda S.C. Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Wodzisława Sontkiewicz
Szadkowski Tomasz Ośrodek Szkolenia Kierowców
Szadkowski Tomasz Ośrodek Szkolenia Kierowców
Mar-Tom Sklep Rybny J. i M. Małeccy
Rogalik Sp.j.
Kucharski Paweł Wypożyczalnia Kaset Wideo
Frontczak Ewa Sklep Spożywczy
Mateo Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Jadwiga Jocz
Tomas Anna Gabinet Stomatologiczny
Turek Henryka Zakład Fryzjerski
Plichowski Zygmunt Usługi Szewskie
Grędecka Stanisława Sklep z Artykułami Motoryzacyjnymi
Malinowska Anna Kwiaciarnia
Elektromechanika S.C. Krystyna i Małgorzata Próchniewicz
Nowak Urszula Sklep Spożywczy
Dla Ciebie Elżbieta Michalak Iwona Nowak Beata Stańczyk Sklep Spożywczy
Ol-Dom Sklep Meblowy Włodzimierz Olczak
Gracz Janina Salon Gier
AB Borowski Firma Handlowa Arkadiusz Borowski
ŁZRM Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe
Traczykowski Sławomir Krawiectwo
Marmipex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe
Chyży Marcin Serwis RTV
Disco Casablanca Halina Cent
Społem Widzewska Spółdzielnia Spożywców Sklep nr 1830 Spożywczy
Otto Bogumił Zakład Remontowo-Budowlany
No 14 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Anna Ulatowska
No 14 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Anna Ulatowska Filia
Joachimowska Mariola Sklep Spożywczy
Cetnar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe
Staszek Grzegorz Krawiectwo
Świątek Andrzej i Mirosława Sklep Rybny
Forma Zakład Projektowo-Wykonawczy
Mapro S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe
Siedlecki Włodzimierz Zakład Fryzjerski
Kacprzak Zofia Sklep Spożywczy
Lewandowska Bogumiła Sklep z Artykułami Spożywczymi
Techma-Sylite Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe
Bałucki Ośrodek Kultury
Bałucki Ośrodek Kultury Ośrodek Kultury Lutnia
Bałucki Ośrodek Kultury Ośrodek Kultury Na Żubardzkiej
Matczak Mirosław Elektromechanika
Foto-Pol Izabela Srebrzyńska-Kwiatkowska
Bryl Jan Sklep Spożywczo-Cukierniczy
Kurasińska Zdzisława Pracownia Usługowa
Corso Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Sklep
WI-MA Widzewskie Zakłady Przemysłu Bawełnianego
Tomczyk Krzysztof Zakład Szklarski
Kasia Bar Bożena Otocka-Wiłkopeć
Margot Delikatesy
Dziedzic-Zwiech Maria Sklep Zielarski
Szmigiera Grażyna Sklep z Artykułami Spożywczymi
Kaźmierczyk Dariusz Sklep Mięsno-Spożywczy
Gumex Zakład Usługowo-Handlowy Sylwester Szychowski
Szydłowska-Sabela Elżbieta Stomatolog
Róża Kwiaciarnia Joanna Graczyk
Anna Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe
Anna Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Biuro Rachunkowo-Podatkowe
Brot Andrzej Gielec Jolanta S.C. Sklep Spożywczy
Opty S.C. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe
Buchowicz Anna i Jerzy Bar
Grabowski Grzegorz Zakład Fryzjerski
Nowakowski Bogumił Sklep Kosmetyczny
Halex Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Sklep Spożywczy Jerzy Wołoszyn
Abart Firma Jerzy Marczyk
Video TV Serwis Andrzej Janocha
Zalewski Waldemar Gabinet Stomatologiczny
Krakowiak J. J. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Księgarnia Logos
Konekt P & P Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne
Czechlewska Jadwiga Zakład Fotograficzny
Kajszczak-Helt Wanda Laboratorium Analiz Lekarskich
Szaff-Mackiewicz Jadwiga Internista
Gralak Marek Zakład Zegarmistrzowski
Gajewska Bożenna Internista
Rejonowa Biblioteka Publiczna nr 4 dla Dzieci i Młodzieży
Krakowiak Krystyna Wytwórnia Esencji Spożywczych
Fawapol Sp. z o.o.
Tomtronix S.C.
Stasiak Teresa Sklep Spożywczy
Kolanowski Krzysztof Zakład Elektromechaniczny
Gabrysiak Jan Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Elektromechanika Pojazdowa
Ejme-Jaroma Urszula Gabinet Stomatologiczny
Rogulska Ewa Sklep Spożywczo-Przemysłowy
P.U.H. Mea Mirosław Franciszkowski
Mea Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Mirosław Franciszkowski
Medic S.C. Apteka
Ewelina Zakład Produkcyjny
Łyczkowska Dorota Czajczyńska Alicja S.C. Sklep Spożywczy
Akces-Kazbi Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Zbigniew Olejniczak
Icon-Art Ryszard Pacho
Studio M Ryszarda Malarska
Vita Apteka
Kotkowska Anna Zakład Fryzjersko-Kosmetyczny
Skiba-Kucharski Sklep Mięsno-Wędliniarsko-Drobiarski Artykuły Spożywcze
Art-Drew Firma Handlowa
Skowron-Kobos Jolanta Pediatra
Kostelecka-Chotecka Zofia Internista
Elżbieta Salon Fryzjersko-Kosmetyczny Elżbieta Stachacz
Stowarzyszenie Śpiewacze im. S. Moniuszki
Stateczna Teresa Sklep Spożywczy
Pracownia Jubilerska Andrzej Rajchelt
Redmed Naprawa Sprzętu Medycznego Wiesław Chrzanowski
Red S.C. Biuro Rachunkowe Marian Redlicki Barbara Redlicka Ewa Redlicka
Żołudek Urszula Sklep Mięsny
Felgi Lisik Jan
Leszczyński Krzysztof Zakład Mechaniki Maszyn
U Jasia Sklep Spożywczy Jan Patalas
Ryś Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Ryszard Nawrot
Andrzej Fryzjerstwo
Andrzej Fryzjerstwo
Drobiarz Sklep Mięsny Bogdan Kordys
Stomed Gabinet Stomatologiczny Krzysztof Staśko
Solar Studio Solarium Barbara Riesenberg
Sołtysiak Kazimierz Lecznica dla Zwierząt
Trojak Hotel
Centralne Muzeum Pożarnictwa
Instalex S.C. Teresa Urbańczyk Anna Zielazny
Instalex S.C. Teresa Urbańczyk Anna Zielazny
Kółko Rolnicze
Kałuża Irena Sklep Spożywczy
XYZ S.C. Sklep Wielobranżowy Urszula i Marek Żołna
Arkada Pracownia Projektowania Architektonicznego i Usług Wielobranżowych
Babczyński Marian Gabinet Stomatologiczny
Cichy Kącik Kawiarnia Andrzej Sotowicz
Szyja Rafał Blacharstwo Samochodowe
Wilczek Bronisława Pieczarkarnia
Olej Dorota Pieczarkarnia
Foto Ptasińska Zakład Fotograficzny Bronisława Ptasińska
Foto Ptasińska Zakład Fotograficzny Bronisława Ptasińska
Drozak Damian Usługi Krawieckie
Wagstyl Rudolf Piekarnia
Terlecka Halina Ośrodek Szkolenia Kierowców
Auto-Geo-Form Usługi Blacharsko-Lakiernicze
Majer Edyta Zakład Fryzjerski
Megrez Sp.j. Firma Handlowa
Megrez Sp.j. Firma Handlowa Sklep Spożywczy nr 4
Megrez Sp.j. Firma Handlowa Sklep Spożywczy nr 3
Megrez Sp.j. Firma Handlowa Sklep Spożywczy
Megrez Sp.j. Firma Handlowa Sklep Spożywczy nr 6
Ewen Zakład Usługowy Elektromechaniki Eugeniusz Wybraniec
Kozański Mirosław Warsztat Samochodowy
Hoga Sp. z o.o. Restauracja
Gradowski Andrzej Kwiaciarnia
Brzozowicz
Kobiór Tadeusz Blacharstwo Samochodowe
Danex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe
Vita-Dent Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinety Stomatologiczne
Spyra Tadeusz Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe
Czornik Teresa Sklep Rolno-Spożywczy
WB Instalatorstwo Gazowe Wacław Bieroński
Ambroziak Włodzimierz Kwiaciarnia
Pyrcik Renata Sklep Spożywczy
Achtelik II Firma Ireneusz Achtelik
Achtelik II Firma Ireneusz Achtelik
Pingwin Bar Krystyna Wybraniec
Wrona Marian Sklep Spożywczy
Wrona Marian Handel Artykułami Spożywczymi i Przemysłowymi
Wrona Marian Sklep Wielobranżowy
Sambor Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe
Foto Video Adam Zakład Fotograficzny Adam Koziorz
Pelc Wiesława Firma Usługowa
Szymczyk Alfred Stacja Paliw
Auto-Gonerski Blacharstwo Samochodowe Jan Gonerski
Oaza Restauracja
U Rudigo Firma Handlowa Sklep Spożywczy Ryszard Nawrocki
Arnica Apteka Eugenia Rybka
Lemar Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Leonard Koźlik
U Skiby Sklep Spożywczy Marceli Matlachowski
Niemcewicz Marianna Kancelaria Adwokacka
Kamiński Stefan Krajewski Stefan S.C. Kancelaria Adwokacka
Samopomoc Chłopska Spółdzielnia Handlowo-Usługowa
Samopomoc Chłopska Spółdzielnia Handlowo-Usługowa Sklep nr 24 Spożywczy
Samopomoc Chłopska Spółdzielnia Handlowo-Usługowa Magazyn
Samopomoc Chłopska Spółdzielnia Handlowo-Usługowa Sklep nr 29 Spożywczy
Samopomoc Chłopska Spółdzielnia Handlowo-Usługowa Sklep nr 37 Obuwniczy
Samopomoc Chłopska Spółdzielnia Handlowo-Usługowa Sklep nr 40 Chemiczny
Samopomoc Chłopska Spółdzielnia Handlowo-Usługowa Magazyn Towarów Masowych
Samopomoc Chłopska Spółdzielnia Handlowo-Usługowa Sklep nr 58
Samopomoc Chłopska Spółdzielnia Handlowo-Usługowa Sklep nr 89 Obuwniczy
Zduńczyk Liliana Król Agnieszka Zakład Fryzjersko-Kosmetyczny
Górnik Wesoła Klub Sportowy Korty Tenisowe
Elpro Dariusz Pietruszka
Foto Kłos Studio Fotograficzne Jerzy Kłos
Kamil Sklep Spożywczy Jadwiga Kuś
Kiełbaszewski Lesław Sprzedaż Owoców i Warzyw
Różalska Grażyna Sklep Spożywczy
Fabian-Sport Sklep Sportowy Leszek Fabian
Jaszczak Anna Sklep Spożywczo-Przemysłowy
Panaceum Gabinet Okulistyczny Ewa Johanowicz
Strychorczyk Mirosław Sklep Rolno-Spożywczy
Pod Szablą Bar Piwny Irena Kowalczyk
Kowalczyk Ryszard Betoniarstwo
Rutkowska Irena Reperacja Kożuchów i Odzieży Skórzanej
Magra S.C. Sklep - Sprzedaż Mebli i Wyposażenie Wnętrz
Włoka Barbara Usługi Fryzjerskie
Bednarek Wiesława Zakład Fryzjerski
Studzińska Ewa Sklep Spożywczy
Karolina Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Sklep Spożywczy Przemysłowy
Pod Fikusem S.C. Apteka Bożena Isakow Zofia Budniak
Ciepła Zofia Zakład Krawiecki
Konrad Sklep Spożywczy Jerzy Szałkiewicz
Kowaltex Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Danuta Kowalczyk
Pudełko Justyna Gabinet Alergologiczny
Bieta Ryszard Zakład Elektrotechniczny
Żołna Jadwiga Zakład Fryzjerski
Sojka Zygfryd Zakład Szklarski
Kostka Adam Wytwórnia Części Zamiennych
Matuszczyk Beata Salon Fryzjerski
Szyndler Andrzej Usługi Elektromechaniczne
Gubernat Czesław Zakład Zegarmistrzowski
Promed Sp. z o.o. Zakład Opieki Zdrowotnej
Hektor Agencja Reklamowa Zbigniew Waszak
Tekor Biuro Konsultingowe
Krzewska Magdalena Stomatolog
Lesiak Danuta Sklep Elektroniczny
Agawa Sklep Wielobranżowy Bogumiła Ryfiak
Szafarowicz Władysław Neurolog
Szafarowicz Władysław Neurolog
Tesergal Firma Blacharsko-Lakiernicza Zdzisław Janowski
Berk Sp. z o.o.
Heleniak Sławomir Zakład Szklarski
Gajdziński Ryszard Sklep Spożywczy
Seto Sp.j.
Stalmach Elżbieta Sklep Spożywczy
Chruściel Jolanta Salon Fryzjerski
Mako S.C. Wypożyczalnia Kaset Wideo
Kaczanowska-Sandomierska Janina Stomatolog
Orlikowska Helena Fryzjerstwo
Szyja Krystyna Sklep Mięsny
Szyja Krystyna Sklep Mięsny
Pasik Tadeusz Zakład Fryzjerski
Polso II Sp. z o.o. Autoryzowany Przedstawiciel Kyocera - Mita
Studio 16 Zakład Fotograficzny Sławomir Kłosiński
M. E. Walus Studio Foto-Wideo Edward Walus
Leszczyńska Irena Sklep z Artykułami Przemysłowymi
Anita Solarium Anita Agaciak
Mantej Bogdan Pracownia Złotnicza
Rol-Metal 92 Firma Handlowa
Stary Dworek Restauracja Józefa Nowak
Józefina Sklep Spożywczy Józefa Nowak
Epus Zakład Pasmanterii Maciej Pustelnik
Budo-Gips Zakład Usługowo-Handlowy
Mężczyzna i Styl Sklep Odzieżowy Anna Blusz
Antoniewicz Krystyna Apteka
Dziewanna Apteka Radosław Szarwas Barbara Szczepańska
Synowiec Kazimierz Piwiarnia
Nyga Barbara Zakład Fryzjerski
Pajor Małgorzata Sklep Spożywczo-Przemysłowy
Mega-Pol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe
Nyga Robert Sklep Wielobranżowy
Kup Ciuszek Hurtownia
Delfin Biuro Turystyczne
Geomes S.C. Pracownia Usług Geodezyjno-Kartograficznych
Klub Garnizonowy
Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
Buksiński Andrzej Zakład Szewski
Aleksandra Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe
Aleksandra Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe
Teks Sp.j.
Wojtulewicz Janusz Zakład Blacharsko-Lakierniczy
Maga Agencja Reklamowa Ryszard Gałczyński
Kaczmarek Krystyna Salon Fryzjersko-Kosmetyczny
Tesan Sp.j.
Grzegorczyk Mieczysław Piekarnia
JBD S.A.
JBD S.A.
Argal Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Artur Gąwlik
Malinka Sklep Rolno-Spożywczy Teresa Paluch
Sowa Piotr Kula Tadeusz Zakład Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych C.O.
Górowska Stanisława Sklep Kosmetyczno-Przemysłowy
Domańska Róża Pralnia
Tomczak Firma
Ścierska Elżbieta Sprzedaż Artykułów Spożywczych
Drewno Sp. z o.o. Firma Handlowa Hurtownia Drewna
Drewno Sp. z o.o. Firma Handlowa Sklep Sobieradek II
Drewno Sp. z o.o. Firma Handlowa Hurtownia
Bazexim Sp. z o.o.
Misiewicz Irena Magiel Prasowalnia
Jams Sklep Spożywczy Adam Jaworski
Miśkiewicz Zdzisław Skup Surowców Wtórnych
Styl Zakład Krawiecki Elżbieta Strąk
Wist Biuro Obrotu Nieruchomościami
Batex Sp. z o.o. Skład Elektrotechniczny
Geos Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjno-Kartograficznych Zbigniew Suchow
Auto Mar PPHU Blacharstwo, Lakiernictwo, Pomoc Drogowa
Polmotech Sp. z o.o.
Telegraph Sp. z o.o. Wydawnictwo
Januszek Jerzy Lakiernictwo Pojazdowe
Barański Zakład Mechaniczny
Plak Hurtownia Włodzimierz Plak
Mysłowice Kopalnia Węgla Kamiennego Ośrodek Hubertus
Anter Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Import-Eksport Andrzej Nowicki
Kielan Jan Kancelaria Adwokacka
Piotmar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Skup Złomu Piotr Stokłosa
Piotmar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Skup Złomu Piotr Stokłosa
Halina Zakład Fryzjerski Halina Mikołajczyk
Krzyżanowska Ewa Zakład Usług Introligatorskich
Deante Łódź Sp. z o.o.
Kłyk Stanisław Kłyk
WMI Kłyk Produkcja Kotłów Franciszek Kłyk
Wag-Serwis S.C. Konserwacja Wag Zdzisław Kłys Marek Kubiak
Auto-Krach Firma Usługowa Andrzej Szatan
Polmos Łódzkie Zakłady Przemysłu Spirytusowego
Polmos Łódzkie Zakłady Przemysłu Spirytusowego Sklep Firmowy
Polmos Łódzkie Zakłady Przemysłu Spirytusowego Sklep Firmowy
Auto-Motor Sklep Motoryzacyjno-Rowerowy
Jurowicz Krzysztof Elektromechanika
Biskup Włodzimierz i Urszula S.C. Lombard
Malec Zdzisława Pracownia Protetyki Stomatologicznej
Zagórski Krzysztof Zakład Handlowo-Usługowy
Kolczyńska Teresa Chmielecka Helena S.C. Zakład Fotograficzny
Rehimed Stefan Skowron Sklep
Badowska Elżbieta Sklep Części RTV
Bałuty Sp. z o.o. Łódzkie Przedsiębiorstwo Budownictwa Uprzemysłowionego
Viktoria Zakład Fryzjerski Aleksander Bartkowiak
Balińska Bogumiła Modniarstwo
Izabela Bar Bistro Wiesław Modrzejewski
Parczewska Otylia Szenkler Jan Stacja Paliw
Anna Bar Anna Łącka
Remi Wypożyczalnia Kaset Wideo Iwona Pawłowska
Autoelektryk S.C. Przedsiębiorstwo Usługowe Elektromechanika Samochodowa
Uszczelka Hurt-Detal Janusz Buczyński
Ania Sklep Wielobranżowy Anna Kopiec
Zamojski Tomasz Sklep
Prospo Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Hurtownia Artykułów Spożywczych
Towarzystwo Pomocy im. Brata Alberta Schronisko dla Mężczyzn
Kalina S.C. Apteka
Pajor Elżbieta Łoś Wiesława Domańska Helena Nalesza Jolanta S.C. Sklep Spożywczy
Jankowski Mariusz Przychodnia dla Zwierząt
SKR w Mysłowicach Siedziba
Mika Ryszard Zakład Ślusarski
Goździk Andrzej Sklep Spożywczy
Stachańczyk Ryszard Zakład Blacharsko-Lakierniczy
Kolasa Józef i Wanda Piekarnia
BTO Sp. z o.o.
W-Cz Firma Handlowa
Teatralna Kawiarnia Jacek Malec-Malecki
Dasko Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe
Filipska Zofia Kwiaciarnia
Bosakowska Janina Sklep Rybny
Prima - Szkoła Języków Obcych. Centrum Egzaminacyjne Dele Instytutu Cervantesa
Gawrysiak Andrzej Popłoński Leszek Firma Usługowa
Krutow Dorota Zakład Usług Kserograficznych
Elżbieta S.C. Sklep Spożywczy
Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Zarząd Oddziału Wojewódzkiego
Cieślik J. Pracownia Urządzeń Elektronicznych
Pawłowska Halina Delikatesy
Tele-Radiomechanika Eligiusz Kwiatkowski
Anzotexim Sp. z o.o.
Maliszewska Elżbieta Sprzedaż Kwiatów
Mierzejewska Daniela Sprzedaż Kwiatów
Kruk M. Chaber H. S.C. Sklep Spożywczy
Telimena S.A.
Ha & Ra Sklep Alicja Hordejuk Ewa Misztal
Siwkowska Genowefa Sklep Spożywczo-Przemysłowy
Biernacik Maria Sklep Spożywczy
Goldbud Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Zygmunt Malinowski
Maluch Bar Jadwiga Kociołek
Rudzianka Sklep Obuwniczy Wojciech Dobiesz
El-Mech Zakład Usługowo-Handlowy Jerzy Węglewski
Ato I Pracownia Plastyczna Małgorzata Kubiszewska
Roszczewski Kazimierz Sklep Mięsny
Łechtański Józef Kaletnictwo
Biała S.C. Apteka
Główczak Agata Sklep Spożywczy
Batermix Monika Chmiel
Szafrańska Ewa Sprzedaż Mięsa
Deptulski Grzegorz Zakład Stolarski
Bochenko Radosław Sprzedaż Mięsa
Logos Sp. z o.o. Studio Filmowe
Sakrajda Aldona Mała Gastronomia
Aspo Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowe Sklep Spożywczy
Aspo Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowe Sklep nr 31 Spożywczy
Aspo Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowe Sklep nr 15
Aspo Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowe Hurtownia Spożywcza
Aspo Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowe Sklep nr 27 Spożywczy
Aspo Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowe Sklep nr 17 Spożywczy
Aspo Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowe Sklep nr 13 Spożywczy
Aspo Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowe Sklep nr 21 Spożywczy
Aspo Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowe Sklep nr 25
Aspo Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowe Sklep nr 24
Aspo Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowe Sklep nr 30 Spożywczy
Aspo Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowe Sklep nr 29 Spożywczy
Kaczmarek Jolanta Lenica Monika S.C. Usługi Optyczne
Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Salezjańskich im. św. Jana Bosko
Salezjańskie Gimnazjum w Zespole Szkół Salezjańskich im. św. Jana Bosko
Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna
Elotex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne
ABC S.C. Sklep Spożywczy S. Wasiak G. Tomalczyk
Golden-Shop Lombard
Auto-Części Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Sklep Motoryzacyjny Elżbieta Pająk
Familia S.C. Sklep Spożywczo-Monopolowy
Rywal Bar Marek Iżykowski
Gama
Włosek Danuta Sklep Spożywczy
Raczek Zbigniew Sklep Spożywczy
Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 1
Tourpol Biuro Turystyczne
Motodrom Miasteczko Ruchu Drogowego
Energomontaż Chorzów Sp. z o.o.
Szkłomet Tadeusz Wójcik
Mestrukton-Pol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przemysłowo-Handlowe
Kopex-Comfort Sp. z o.o.
Zimińska Joanna Zakład Optyczny
Mietek Zakład Krawiecki Zofia Maciejczak
Nowa Szkoła Sp. z o.o.
T. Daniel i Syn Zakład Kuśnierski
Maciejewska Jadwiga Sklep Kosmetyczno-Chemiczny
Sobczak Marek Instalatorstwo Gazowe
Motomarket S.C. Sklep Motoryzacyjny
Motomarket S.C. Filia
P.H. Rico Marek Sokołowski
Zajazd Śląski Bar Piotr Goleśny
Arelan S.A.
Artur Pijalnia Piwa Artur Goleśny
Towarzystwo Taksówkarzy Łódzkich Miejskie Przedsiębiorstwo Taksówkowe